• Зубна щітка Aquafresh Interdental medium + футляр

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 883279 Закінчився
38,80 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка з функцією зубної нитки. Супер-тонкі щетинки до 50% краще досягають міжзубних проміжків, завдяки системі Flex та рухомій частині чистячої головки допомагає контролювати тиск під час чищення, допомагає видаляти наліт та делікатна до ясен. Застереження: При надмірному натисканні головка зубнох щітки може відламатись. Дітям до 6 років чистити зуби під наглядом дорослих. Не можна жувати щетинки зубної щітки або зубну щітку. Рекомендовано міняти зубну щітку кожні три місяці. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 серпня, 2017
Постійно користуюся саме цією зубною щіткою, хороша якість і вигідна ціна)
3 серпня, 2017
Брала из-за футляра специально в дорогу! Отличная щётка!
28 липня, 2017
очень таки мягкая и приятная,не дерёт во рту,но я привыкла к узким щёткам и хотелось бы немного меньше в ширине,а так всем устраивает.
11 липня, 2017
Зубная щетка очень хорошего качества. + всегда нужный футляр. Рекомендую.
2 червня, 2017
хорошая щетка плюс нужный футляр.