• Зубна щітка Colgate 360 Clean Суперчистота

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 825774 Закінчився
88,15 грн
  • 2 шт
Зубна щітка допомагає видалити на 151% більше бактерій ротової порожнини. Має міжзубні щетини для чищення проміжків між зубами та вздовж лінії ясен, поліруючі чашечки, очищувач для язика та внутрішньої поверхні щік. Застереження: зберігати сухою. Стоматологи та гігієністи рекомендують змінювати зубну щітку кожні 3 місяці. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 липня, 2017
Щетка, как по мне, по большей части просто бренд. Брала несколько раз, но решила, все же, не вестись на раскрученность бренда, а покупать то, что действительно нравится. И это не Колгейт.
31 травня, 2017
Жёсткая, как по мне то цена завышена,осталась недовольна.
4 травня, 2017
Хорошая щетка, резиновые детали хорошо очищают. Удобна для чистки языка. Брала 2 по цене 1 и по скидке, так что ценой довольна.
6 березня, 2017
Обычные щетки, не понимаю, почему на них такая высокая цена.
1 березня, 2017
зовсім не ретельне чищення зубів, не захищає зуби, пошкоджує зубну емаль