• Зубна щітка Colgate 360 Деревне вугілля

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 976911 Закінчився
83,90 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Щетинки містять деревне вугілля, для кращої чистоти та здоров’я всієї ротової порожнини. Подушечка для чистки язика та внутрішньої поверхності щік забезпечить повноцінне очищення ротової порожнини. Рекомендації до застосування: стоматологи та гігієністи рекомендують змінювати зубну щітку раз на 3 місяці. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 березня, 2017
Щіточка якісна, м’ягенька та зручна у використанні.
17 березня, 2017
Щеточка хорошо подошла для чувствительных зубов и десен. Она тоньше и меньше,чем стандартные зубные щетки, но очищает мягко и довольно неплохо, хотя из-за размера затрачиваешь больше времени.
6 березня, 2017
Щіточка якісна, м’ягенька та зручна у використанні.
1 березня, 2017
щітка має значну перевагу порівняно з іншими, забезпечує ідеальний захист зубів, чищення досить ефективне
28 лютого, 2017
Эта зубная щётка значительно отличается от всех моих предыдущих, но мне понравилось. Мягкие, будто подвижные щетинки, проникают во все щели, всё прочищают.