• Зубна щітка Colgate 360 Золота з деревним вугіллям м'яка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1037664 Закінчився
88,50 грн
Купити
  • 1 шт
Зубна щітка Colgate 360 Золота з деревним вугіллям завдяки спеціальним щетинкам з тонкими кінчиками ефективно чистить між зубами та уздовж лінії ясен. У щетинках також міститься деревне вугілля, яке має антибактеріальні властивості. Нова зубна щітка має подушечку для чищення язика та внутрішньої поверхні щік. Країна-виробник: Китай

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 травня, 2017
Зубна щітка зі спеціальними щетинками з тонкими кінчиками якісно чистить між зубами, турбується про мої чутливі ясна. На жаль, дуже швидко зношується, та й ціна непомірно висока.
14 квітня, 2017
Щетка со специальными щетинками с тонкими кончиками чистит между зубами и вдоль линии десен, а также язык. Ручка удобной эргономичной формы. Из недостатков: дорогая по цене и быстро изнашивается.
10 березня, 2017
Дорого, качество не очень хорошее, да и чистит так себе. Не понравилась.
5 березня, 2017
Щетка не понравилась, через 2 недели вся растрепалась, больше не куплю
1 березня, 2017
досить зручно нею користуватись, ідеальний захист зубів, ретельне чищення