• Зубна щітка Colgate ЗигЗаг Деревне вугілля

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1105319 Закінчився
27,45 грн
Купити
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Чистити зуби стало приємніше і легше разом із зубною щіткою «Зигзаг з деревним вугіллям». Її перехрещені щетинки глибоко і ефективно очищають міжзубні проміжки, а подовжені видаляють наліт з задніх зубів. Гнучка підставка головки щітки сприяє м'якому впливу на ясна, а також забезпечує додатковий комфорт під час чищення. Зі зворотного боку є система об'ємних смужок для язика, яка допомагає видаляти бактерії, що викликають неприємний запах з рота. Щетинки зубної щітки містять деревне вугілля, відомий нам своїми антибактеріальними властивостями. Спосіб застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Порожнину рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 липня, 2017
Хорошая щётка мягкая
4 липня, 2017
Щетка очень удобная. И расположение щетинок, и ручка. Не жесткая,хорошо вычищает полость рта.