• Зубна щітка екстрам'яка Parodontax Classic Extra Soft

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 967202 Закінчився
54,00 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка допомагає видалити зубний наліт та дбайливо доглядає за яснами. Маленька чистяча головка зубної щітки з двома різними рівнями довжини щетинок полегшує чищення зубів. М'який очищувач язика розташований на зворотному боці чистячої головки зубної щітки. Зубна щітка має ергономічну форму ручки для зручності при використанні зубної щітки і безпечного чищення зубів. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 вересня, 2017
Щітка супер! Рекомендую.
7 серпня, 2017
.Для моих чувствительных зубов эта щетка оказалась просто идеальным вариантом
17 травня, 2017
Мне эта зубная щетка подошла и понравилась. Она мягкая, хорошо использовать при кровоточивости десен.
14 травня, 2017
Ни в какое сравнение с зубной щеткой "Parodontax м'яка + футляр". Не понравилась тем, что чистящая головка очень широкая и неудобная.
5 квітня, 2017
Покупаю ее постоянно. Кто еще не пробовал, советую. Отличная щетка. Супер мягкая. У кого десна кровоточат - это лучший выбор.