• Зубна щітка Lacalut Duo Clean середня

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 487205 Закінчився
43,45 грн
  • 1 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Завдяки своїй конфігурації зубна щітка забезпечує ефективне очищення поверхні зубів та міжзубних просторів. Особливість щітки - в Х-образної конфігурації щетини середньої жорсткості. Ця щітка має спеціально оброблену щетину Tynex від DuPont та ергономічну ручку з нековзного матеріалу. Завдяки спеціальній рельєфній прогумованій поверхні на зворотному боці головки щітки, забезпечується якісне видалення бактеріального нальоту з поверхні язика. Спосіб застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно обережно масажуючи ясна. Порожнина рота обполоснути невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд. Склад: нейлонова нитка з вмістом іонів срібла. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 червня, 2017
Очень хорошая щетка, давно пользуюсь.
20 квітня, 2017
щетка довольно таки практичная в использовании, ручка очень удобная, не ранит десна, хорошо очищает труднодоступные места
19 березня, 2017
Отличная щетка с красивым и удобным дизайном. Очень эффективно очищает зубы и массажирует десны, не травмируя их.
16 березня, 2017
Очень классная щетка, и чистит хорошо, и служит долго.
10 березня, 2017
Очень качественная. Берем средней жесткости.