• Зубна щітка Lucky Day з активованим вугіллям м'яка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1081750 Закінчився
23,50 грн
Купити
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка з активованим вугіллям має спеціально розроблені м'які щетинки, які відмінно видаляють зубний наліт з міжзубних проміжків та вдовж лінії ясен, не травмуючи їх. Щетина з вугіллям сприяє відбілюванню зубів та забезпечує тривале почуття свіжості після чищення. Застереження: рекомендується міняти щітку кожні три місяці. Перед використанням нову зубну щітку промити в гарячій воді. Під час використання зберігати у вертикальному положенні робочою частиною догори. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 серпня, 2017
Щетка не понравилась! Я всегда чищу зубы мягкими щетками, но у этой неправильная маркировка - она "Ультра Мягкая". Eю очень сложно чистить зубы - нужно прилагать много усилий. Пользоваться невозможно.
22 серпня, 2017
Досить хороша зубна паста)
7 липня, 2017
Три положенных месяца щетка не выдержала - с первого же дня лезла щетина, так что чистить зубы - удовольствие еще то. Да и мягкость у нее чрезмерная - такое ощущение, что зубы не чистит, а поглаживает
2 червня, 2017
Соглашусь с предыдущими отзывами - щетка очень деликатная, чистить зубы одно удовольствие... Но приходится делать это два раза кряду:)
26 травня, 2017
Единственный плюс щетки - после нее не кровоточат десна, она их действительно не травмирует. Но после чистки ощущение одно: хочется почистить зубы, уже более жесткой щеткой. С налетом не справляется.