• Зубна щітка м'яка Colgate Cосна з натуральними екстрактами

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 976904 Закінчився
50,00 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Щетинки містять екстракт сосни. Висока щільність пучків щетини видаляє бактерії для кращого здоров’я ясен. Компактна голівка зубної щітки зручна при чищенні зубів. Рекомендації до застосування: стоматологи та гігієністи рекомендують змінювати зубну щітку раз на 3 місяці. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 березня, 2017
Щіточка якісна, м’ягенька та зручна у використанні.
18 березня, 2017
Такой ужасной щётки у меня еще не было. Пользуюсь ей неделю, каждый день извлекаю изо рта щетинки. Может дело в брекетах, но с другими щетками у меня проблем не было.
6 березня, 2017
Щіточка якісна, м’ягенька та зручна у використанні.
6 березня, 2017
Интересная новинка, хорошо и бережно очищает и не травмирует эмаль и дёсна, удобная маленькая головка, а также ручка.
2 березня, 2017
мяка зубна щіточка, яка точно не потравмує Вашу емаль, але ретельно очистить зубки!