• Зубна щітка Oral-B 3 Ефект Natural Fresh

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 884308 Закінчився
21,10 грн
  • 2 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубні щітки Oral-B 3 Effect Natural Fresh 40 medium оснащені спеціальною щетиною різного розміру, що дозволяє більш короткій очищати зубну емаль, а довшій проникати у важкодоступні місця для видалення мікробів. Щітки допомагають зняти зубний камінь і очистити зуби по периметру, уздовж ясен. Виріб приємно масажує ясна, покращуючи кровообіг і перешкоджаючи появі неприємного запаху з рота. Щітки мають унікальну запатентовану поверхню для чищення язика і щік, що дозволяє вам повністю доглядати за гігієною ротової порожнини. Країна-виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 вересня, 2017
Хороші щітки за доступну ціну. Підходить для всієї родини. Рекомендую.
26 серпня, 2017
Хорошие щетки в семейной упаковке. Без наворотов, но толковые - зубки прочищают, ручка удобная. Собственно, за эту цену большего и не требуется. Рекомендую.
9 серпня, 2017
Рекомендую.
9 липня, 2017
хорошие щетки и цена для 2 шт, хорошая, мы часто их берем для нашей семьи и все довольны,
1 липня, 2017
Щіточки хороші, добре очищують зуби за рахунок різної довжини ворсинок. Ціна за комплект- дві щітки доступна. Рекомендую.