• Зубна щітка Oral-B 3-Effect Classic 40 середня

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 912546 Закінчився
18,55 грн
  • 2 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка Oral-B 3-Effect Classic 40 середня 1+1. Овальна для чищення головка забезпечує доступ до задніх зубів. Гладкі, закруглені на кінцях щетинки глибоко проникають у важкодоступні місця, роблячи це дбайливо і безпечно. Блакитні щетинки Indicator, знебарвлюючись наполовину, сигналізуютььпро необхідність заміни зубної щітки. Країна-виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 липня, 2017
Хороші щітки. Добре чистять,
14 липня, 2017
Хорошо вычищают зубы.
4 липня, 2017
Отличные щетки))) Мои любимые. В них все супер. Всегда удобно, что 2 в комплекте. Жаль, что их уже очень давно нет в наличии ни в магазине ни на сайте((( Когда появятся куплю парочку обязательно)))
14 червня, 2017
Удобные классические щетки средней жёсткости. Рекомендую!
12 червня, 2017
Класні бюджетні щітки + різні кольори в упаковці для двох людей )))