• Зубна щітка Oral-B 3D White відбілювання середня

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 853872 Закінчився
47,50 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка Oral-B 3D White Відбілювання середня, максимально підвищує ефективність відбілюючих паст Crest, що входять в серію 3D White. Вона робить посмішку сяючою і здоровою, бездоганно очищаючи зуби, поліруючи і відбілюючи. Доведено кілька ефектів у дбайливому догляді за порожниною рота всього від одного якісного засобу: швидке і ретельне видалення нальоту; стимулювання і масаж ясен; очищення язика і видалення бактерій, які викликають неприємний запах. Країна-виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 травня, 2017
Хороша зубна щітка, доя кращого ефекту відбілювання використовую з відбілюючими пастами Crest які входять в серію 3D White.Результатом задоволена.
16 березня, 2017
Хорошая щетка !Нравится, что не теряет форму в процессе использования . Жесткость средняя, рекомендую использовать для здоровых десен.
2 березня, 2017
Брала среднюю, но она очень жесткая, хоть замачивай перед использованием. Только через месяц использования стала нормальной по жесткости. Еще и купила 2 шт в упаковке. Покупайте мягкую.
1 березня, 2017
завдяки цій щітці вдалося значно відбілити зуби, не пошкодивши при цьому зубної емалі