• Зубна щітка Oral-B комплекс п'ятистороннє очищення середня

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 884322 Закінчився
57,30 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка Oral-B комплекс п'ятистороннє очищення середня. Щетинки Power Tip допоможуть видалити до 90% потемнінь на зубній емалі. Щетинки Interdenta очищають важкодоступні ділянки між зубами. Тепер ви можете забути про використання зубної нитки! Повернути природну білизну і блиск зубів допоможе унікальна відбілююча чашечка. Масажуючі щетинки дбайливо доглядають за яснами, запобігаючи кровоточивості. Про свіжий подих подбає фактурна поверхня для чищення язика. З Oral-B здоров'я ваших зубів і ясен під пильною увагою! Країна-виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 жовтня, 2017
Красиво смотрится в стаканчике для щёток. Просто обалденно чистит зубы
15 вересня, 2017
Очень крутая щётка оказалась. Долго держала свою форму! Возьму ещё такую
15 червня, 2017
Хорошо вычищает зубы.
11 червня, 2017
чистить зуби у важкодоступних місцях
21 травня, 2017
Лучшая щетка из всех, которыми пользовалась. Очень удобная, очищает идеально.