• Зубна щітка R.O.C.S. Red Edition Classic для дорослих середня

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1091543 Закінчився
86,00 грн
Купити
  • 1 шт
Стать:
Цільова аудиторія:
Зубна щітка розроблена за участю лікарів-стоматологів. Оригінальна скошена щетина забезпечує: якісне видалення зубного нальоту і поверхневих фарбувань, ефективне очищення важкодоступних ділянок зубного ряду, легкий доступ до далеких зубів. Високоякісна щетина має закруглені і відполіровані на кінцях текстуровані щетинки, яки забезпечують швидке і якісне очищення, не ушкоджують емаль, не травмують ясна. Тонка плоска ручка знижує зайвий тиск на ясна. Застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Порожнину рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд. Застереження: стоматологи рекомендують змінювати зубну щітку раз на два місяці. Країна-виробник: Росія.
Склад: щетина - поліамідна нитка, ручка - РЕТ.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?