• Зубна щітка Reach Dual Effect Середня жорсткість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 287320 Закінчився
69,95 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Особливий підхід до гігієни Ваошої ротової порожнини. Гумові пальчики з боків щітки ніжно масажують ясна, запобігаючи їхнім захворюванням. Головка щітки розміщена під кутом 30 0 до ручки, що дозволяє ефективно очищувати важкодоступні місця, звужений кінчик голівки проникає у віддалені поверхні зубів, які найчастіше пошкоджуються карієсом, різнорівнева щетина поникає у міжзубні простори, ефективно їх очищуючи, зручна форма ручки та резинова вставка забезпечують контроль над чищенням, кожна щетинка відполірована лазером задля уникнення пошкоджень зубної емалі та ясен. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 вересня, 2017
Хорошая зубная щетка.Отлично очищает!
25 вересня, 2017
Самая лучшая и эффективная зубная щетка.
31 серпня, 2017
Дуже задоволена цією щіточкою
23 серпня, 2017
Бренд Reach гарантує якість, дійсно ефективне чищення зубів та масаж ясен, мені дуже подобається ця щітка
20 червня, 2017
хороша щітка, бачила у своїх знайомих і вирішила спробувати