• Зубна щітка Reach Stay White жорстка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 287383 Закінчився
69,95 грн
  • 1 шт
Стать:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Спеціальна запатентована поверхня (Micro Scrubbers TM) на зворотному боці головки щітки, видаляє наліт і відбілює зуби. Головка щітки розміщена під кутом 30 0 до ручки, що дозволяє ефективно очищувати важкодоступні місця, звужений кінчик голівки проникає у віддалені поверхні зубів, які найчастіше пошкоджуються карієсом, різнорівнева щетина поникає у міжзубні простори, ефективно їх очищуючи, зручна форма ручки та резинова вставка забезпечують контроль над чищенням, кожна щетинка відполірована лазером задля уникнення пошкоджень зубної емалі та ясен. Країна-виробник: Таїланд.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 серпня, 2017
Щётка и щётка ничего особенного, удобная ручка, не скользящая, но своих денег не стоит
14 серпня, 2017
Гарна фірма Reach, зручна щітка, але все ж краще брати не жорстку, а середньої жорсткості
12 липня, 2017
Стоматолог порадив чистити зуби жорсткою щіткою. Дивно, але таку дуже важко знайти. Ця щітка мені дуже сподобалась. Завдяки зручній формі ручки та резиновій вставці щітка не ковзає в руках.
5 червня, 2017
Для меня оказалась слишком жёсткой, и не столько для дёсен, сколько для щёк. Пока чистишь зубы,подушечка с обратной стороны щётки раздражает щёки и полость рта.
15 травня, 2017
Обожаю эту зубную щетку. Очень удобная ручка и правильно расположены щетинки на головке зубной щетки.