• Зубні щітки Control Action Medium

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 971899 Закінчився
42,95 грн
  • 3 шт
Особливо вигідна сімейна пропозиція. Ефективна зубна щітка середньої жорсткості з м’якими масажуючими ворсинками. Має нековзку ергономічну ручку. Рекомендації щодо застосування: використовуватити тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 липня, 2017
досить непогані зубні щітки ,м'якенькі не псують ясна,і ціна дуже приваблива
3 червня, 2017
Хорошие зубные щетки. Обычная, не дорогая, но со своей задачей справляется, хорошо чистит зубы.
17 травня, 2017
Хорошие щетки. Вся моя семья ними пользуется. Они как раз средней жесткости, как и заявлено. На 3 месяца хватит сполна и думаю не разлезятся.
23 квітня, 2017
Не найвигідніша пропозиція,звичайно,але і не найдорожча!У Watsons можна знайти економніший варіант...Здивувало застереження "тримати далі від дітей"!Вона шкідлива?Отже, для діток треба інший варіант?
23 квітня, 2017
Як для мене-дуже вигідна і зручна економ-пропозиція!Всі щіточки різнокольорові - на будь-який смак!Якщо щітка звичайна(без наворотів) це не значить, що вона погано чистить зуби!Хоча кожен вибирає своє