• Зубні щітки Smokers

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 971906 Закінчився
19,00 грн
  • 2 шт
Ефективна зубна щітка середньої жорсткості з м’якими масажуючими ворсинками. Має нековзку ергономічну ручку, розроблена спеціально із врахуванням потреб догляду ротової порожнини для людей, котрі палять. Рекомендації щодо застосування: використовуватити тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик. Виробник: Великобританія. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 серпня, 2017
Маю сумніви щодо її ефективності
1 червня, 2017
не дорогі та якісні
4 березня, 2017
Простенька дешевенька щіточка. у важкодоступних місцях не чистить