• Тіні для повік подвійні Vivienne Sabo Jeter Du Chic

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1039848 Закінчився
89,00 грн
0
Стать:
Цільова аудиторія:
Досконало поєднаний дует розкішних кольорів дозволяє створити надзвичайний макіяж очей лише за кілька хвилин. Стійка формула запобігає скатуванню та осипанню. Застосування: наносити тіні аплікатором або пензликом на повіки. Для максимально насиченого кольору тіні рекомендуємо наносити на фіксуючу базу для тіней Fixateur. Склад: тальк, слюда, магнію стеарат, диметикон, етилгексил пальмітат, поліізобутен, синтетичний віск, феноксіетанол/етилгексил гліцерин, мінеральна олія, парфюм. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 вересня, 2017
Тени понравились, красивые натуральные оттенки, держутся хорошо на протяжении дня, и главное. не осыпаются.
1 вересня, 2017
Очень нежные оттенки. Подходят на день и вечер
1 вересня, 2017
Тени понравились. На веки ложатся отлично. И не рассыпаются. Самое главное-долго держатся.
1 вересня, 2017
Гарні, повсякденні тіні натуральних відтінків, не осипаються протягом дня, легко набираються на пензлик.
25 червня, 2017
очень классные тени. хорошо ложатся на веки, долго держатся. цвет соответствует тому, что в коробочке