• Туш для вій L'Oreal Paris Volume Million Lashes Fatale чорна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1061758 Закінчився
225,00 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
180,00 грн     225,00 грн
  • 9,4 мл
Туш для вій Фаталь - новинка у легендарній франшизі Об’єм Мільйона Вій. Унікальна щіточка, заряджена об'ємом, дозволяє створити бажаний об’єм вій при кожному нанесенні. Профарбовує кожну вію від коренів до кінчиків, надаючи виразного спокусливого погляду. Ваші вії озброєні спокушати: ідеально розділені та заряджені об'ємом! Використати протягом терміну, зазначеному на упаковці. Зберігати при температурі  від +6°С  до +25°С  та відносній вологості повітря від 55% до 70%, уникаючи прямих сонячних променів. Не використовувати після закінчення терміну придатності.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
10 жовтня, 2017
Все бы ничего, но кисть.. для такого объемного флакона кисть очень скромная и кажется, что половина содержимого так и усохнет на стенках
31 серпня, 2017
Тушь очень понравилась, реснички прокрашивает хорошо, наносится легко, ресницы выглядят пышными и красивыми.
15 серпня, 2017
Класна туш, рекомендую
10 серпня, 2017
Идеальные реснички
20 липня, 2017
Туш хороша, фарбує добре, не обсипається, але як на мене то щіточка не зовсім хороша