• Туш об'ємна Max Factor 2000 Calorie

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 258207 Закінчився
147,00 грн
0
Стать:
Цільова аудиторія:
Формула туші містить запатентовані рідкі кристали, що надають віям максимального об’єму. Збільшує обсяг вій на 300%. Унікальне поєднання інгредієнтів робить туш стійкою до трьох основних факторів: тертю (коли трете очі), вологи (заняття в спортзалі/відпочинок на морі), високих температур. Підходить для чутливих очей. Склад: вода, гліцерил стеарат,парафін,тригліцерид кислоти,стеаринова кислота, денатурат спирт. Не містить шкідливих для здоров‘я речовин. Для зовньошнього використання. Не використовувати після закінчення терміну придатності. Зберігати при температурі від +5 до +25 С, уникаючи впливу сонячного проміння. Країна виробник: Ірландія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 жовтня, 2017
Отличная, классическая тушь, прокрашивает по всей длине, делает реснички густыми, пушистыми.
10 вересня, 2017
Понравилась тушь,придает отличный объем и хорошо разделяет ресницы и насыщенный цвет.
3 вересня, 2017
Любимая тушь вот уже несколько десятилетий, для моих ресниц она просто идеальная и неповторимая))
3 вересня, 2017
Тушь подойдет для ежедневного макияжа, не осыпается, не склеивает ресницы, но и суперобъема не придает.
26 серпня, 2017
Удобна в использовании, рекомендую и вам