• Емульсія Uriage Depiderm Spf50

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 322089 Закінчився
658,00 грн
Купити
  • 30 мл
Емульсія Uriage Depiderm Spf50 - денний догляд зі збалансованим захистом від UVA/UVB. Попереджає порушення процесу пігментації завдяки сонцезахисним і депігментуючим активним речовинам. Дію засобу підсилює термальна вода Uriage. Depiderm SPF 50 забезпечує високий захист від UVA/UVB, запобігає гіперпігментації ділянок, що піддались дерматологічним процедурам (лазер, пілінг). Засіб також забезпечує захист гіперпігментованим зонам і попереджує загострення процесу під дією сонця. Країна-виробник: Франція
Спосіб застосування: перед виходом на вулицю рівномірно нанести необхідну кількість засобу на ділянки шкіри, що піддаються сонячному випромінюванню (1/2 до 3-х чайних ложок на обличчя, руки, шию).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?