• Крем Uriage Tolederm Зволожуючий та заспокійливий

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 322061 Закінчився
374,00 грн
Купити
  • 50 мл
Крем усуває відчуття дискомфорту (поколювання, стягнутість і т.д.) та зволожує шкіру. Підвищує стійкість та посилює захист шкіри від зовнішніх агресивних факторів завдяки комбінації специфічних активних інгредієнтів на основі термальної води та поліуронідів водоростей, які знижують подразнення шкіри. Крім зволожуючої, захисної та протиподразнюючої дії, крем забезпечує оптимальну переносимість та тривале відчуття комфорту. Країна-виробник: Франція
Спосіб застосування: наносити зранку і ввечері на очищену шкіру обличчя. Для підвищення ефективності і комфорту рекомендується застосовувати Очищуючу воду Толедерм. Для зовнішнього застосування.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?