• Прокладки урологічні Seni Lady normal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1127229 Закінчився
59,95 грн
Купити
  • 20 шт
Стать:
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Прокладки урологічні Seni Lady normal забезпечують надійний захист від запаху та протікань при незначному нетриманні сечі. Мають анатомічну форму для жінок, тому дуже зручні у використанні. Урологічні прокладки щільно прилягають до тіла та зовсім не помітні. Прокладки виготовлені із безпечних матеріалів, що забезпечують комфорт та дихання шкіри. Після закінчення терміну придатності не використовувати. Зберігати в сухих приміщеннях. Країна-виробник: Польща.
Склад: целюлоза, нетканий матеріал, повітропроникний верхній шар, суперабсорбент.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?