• Прокладки урологічні Seni Man extra

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 100 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1127243 Закінчився
75,00 грн
Купити
  • 15 шт
Прокладки:
Цільова аудиторія:
Прокладки урологічні Seni Man extra розроблені спеціально для чоловіків, що мають легке нетримання сечі. Прокладки щільно прилягають до тіла та ззовні зовсім не помітні. Вони надійно утримують вологу всредині та блокують неприємні запахи. Ви відчуваєте тільки чистоту та свіжість. Зручна анатомічна форма забезпечує додатковий комфорт при застосуванні прокладок. Після закінчення терміну придатності не використовувати. Зберігати в сухих приміщеннях. Країна-виробник: Польща.
Склад: целюлоза, нетканий матеріал, повітропроникний верхній шар, суперабсорбент.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?