• Аромалампа "Малютка"

Код товару 355668 Закінчився
51,95 грн
Бути в курсі, коли надійде
Місткість
  • 1 шт
Аромалампа "Малютка" є прекрасним інструментом для проведення ароматерапії і ароматизації приміщення. Ароматерапія за допомогою аромаламп - це найбільш поширена і відома форма використання ефірних масел для ароматизації повітря в квартирі, офісі або будь-якому іншому приміщенні.
Перед застосуванням аромалампи приміщення необхідно провітрити, після цього вже запалити лампу, закривши вікна і двері. Чашу аромалампи на 2/3 заповніть теплою водою і додайте в неї необхідну кількість крапель одного або суміші ефірних масел. В середньому, кількість внесених ефірних масел становить - 1-2 краплі на 3 - 5 м2 площі приміщення. Після цього в нижню частину аромалампи ставлять запалену свічку.
Застереження: аромалампа повинна бути розміщена строго по правилам техніки безпеки. Захистіть дітей від відкритого вогню і контакту з ефірними маслами.  Перед застосуванням ефірного масла вперше, переконайтеся, що у Вас немає алергії на його компоненти. Будьте обережні, зазначені в інструкції до вживаного ефірному маслу.  

Щоб залишити вiдгук, треба увійти чи зареєструватись

рейтинг та вiдгуки