• Килимок для йоги Watsons

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1124660 Закінчився
199,00 грн
Купити
  • 1 шт
Універсальний 4-міліметровий килимок для йоги від Watsons амортизує суглоби та підвищує комфорт під час вправ. Має спеціальну анти-ковзку поверхню за якою легко доглядати. Розмір: 180 х 60 х 0,4 см. Застереження: не використовуйте протягом 30 хвилин після їжі. Не використовуйте килимок на дуже вологому грунті, в такому випадку він може втратити анти-ковзкий ефект. Країна-виробник: Китай.
Використовуйте килимок лише на пласкій поверхні під час вправ для забезпечення більшого комфорту та амортизації.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 жовтня, 2017
На мой взгляд толщина коврика маловата, хотя принципиального значения это не имеет. Качество коврика хорошее, хотя цена для такого товара высоковата. Мне удобно им пользоваться.
10 жовтня, 2017
Коврик тонковат 4мм, толщиной, но качество не плохое.
9 жовтня, 2017
Коврик мягкий,не скользит,очень удобно для занятий в спортзале!
3 жовтня, 2017
Корисна річ, добре, що з'явився в асортименті Watsons
30 вересня, 2017
Хорошая идея для подарка