• М'яч для фітнесу Watsons з насосом

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1124653 Закінчився
279,00 грн
Купити
  • 1 шт
Діаметр м'яча для фінесу – 65 см. Ідеально пристосований для тренування всього тіла. Вправи з м'ячем допомагають підтримувати в тонусі ваше тіло та роблять його сильнішим. Покращує баланс і координацію. Підходить для всіх рівнів фізичної підготовки. ренажерний м'яч зроблений з безфталатного ПВХ, призначений для різних гімнастичних і реабілітаційних вправ. Застереження: Не використовуйте протягом 30 хвилин після їжі. Не використовуйте на мокрій або нерівній поверхні.Країна-виробник: Китай.
Використовуйте лише на пласкій сухій поверхні після легкої розминки.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 жовтня, 2017
Хороший мяч. Диаметр 65 см. Как раз идеален для среднестатистического роста 164-180см.
29 вересня, 2017
корисна річ