• Енерготонік-H Doppelherz

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 0,01 грн – при замовленні від 150 грн, кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 400 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 457399 Закінчився
140,95 грн
Купити
  • 250 мл
Стать:
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Енерготонік-H Doppelherz - це комбінований препарат, дія якого обумовлена властивостями вітамінів, мікроелементів і компонентів рослинного походження, які входять до його складу. Природний антиоксидант, виявляє антитоксичну, ангіопротекторну, судинорозширювальну властивість, регулює білковий, вуглеводний, жировий обміни, має нейропротекторну та кардіопротекторну дії, посилює неспецифічну резистентність організму. Використовується як загальнозміцнювальний і тонізувальний засіб для профілактики та лікування гіповітамінозів, при інтенсивній фізичній і розумовій діяльності, після перенесених захворювань і у післяопераційний період, у комбінованій терапії хронічних захворювань серцево-судинної системи, при нервових перенавантаженнях та анемічних станах, сприяє підвищенню працездатності і поліпшує концентрацію уваги. Може бути рекомендована лікарем в раціонах дієтичного харчування, як додаткове джерело антоціанів, вітамінів В1, В2, В6, В12, нікотинаміду, вітаміну С, пантотенату кальцію, фолієвої кислоти та заліза для створення оптимальних умов функціонування організму людини. Країна виробник: Німеччина.
Дорослим та дітям старше 12 років приймати по 1 столовій ложці (20 мл) 3 – 4 рази на день після їди. Тривалість курсу лікування – до 3 місяців. За необхідності курс лікування можна повторювати після 2-3 тижневої перерви. Застереження: можлива підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не рекомендується жінкам в період вагітності та лактації.
Склад: допоміжні речовини: сорбітол, калію сорбат Е202, ароматизатор ванілін, натрію сахарин Е954, ацесульфам калію Е950, ароматизатор мандариновий, натуральний смаковий коррегант виноградний, молочна кислота Е270, натрію гідроксид Е524, вода очищена.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?