Акція діє з 05.11.18 р. по 11.11.18р. на сайті https://www.watsons.ua. Детальну інформацію про строки та місце проведення акції дізнавайтеся на сайті https://www.watsons.ua.

*Знижка -25% діє лише 11.11.2018р. з 00:00 до 23:59, надається при здійсненні покупки на сайті https://www.watsons.ua/, розраховується від неакційної або регулярної ціни на ціннику, не сумується зі -10% дисконтом до дня народження. У акції не беруть участь: підгузки та пелюшки, картриджі до станків, товари на які розповсюджується акція «Жовтий цінник гривню береже», знижка не застосовується при покупках подарункових сертифікатів. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі дізнавайтеся на сайті https://www.watsons.ua.

**Додаткова знижка -5% діє лише 11.11.2018р. з 00:00 до 23:59 тільки з використання картки для учасників клубу «Watsons Premium» , надається при здійсненні покупки на сайті https://www.watsons.ua/, не сумується зі -10% дисконтом до дня народження. У акції не беруть участь: підгузки та пелюшки, картриджі до станків, товари на які розповсюджується акція «Жовтий цінник гривню береже», знижка не застосовується при покупках подарункових сертифікатів. Інформацію про співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару та деталі дізнавайтеся на сайті https://www.watsons.ua.