• Дитяче мило Johnson's Baby Перед сном з лавандою

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 226665 Закінчився
10,43 грн  14,90 грн
  • 100 г
Цільова аудиторія:
Шкіра маленької дитини дуже чутлива, тому дитячі сорти мила виробляються виключно з натуральних компонентів, містять спеціальні пом'якшувальні речовини (ланолін, гліцерин, рослинні олії) і протизапальні речовини рослинного походження. Мило Johnson's baby Перед сном підходить для ніжного очищення дитячої шкіри, з формулою, що допомагає малюкові міцніше спати. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 січня, 2018
Прекрасное средство. Ребенок быстро засыпает.
15 вересня, 2017
Хорошее качество, одно из лучших туалетных мыл массмаркета. Отдушка приятная, слабая. Кожу в основном не сушит, разве что зимой при частом использовании. Нравится.
12 вересня, 2017
Очень нравится это мыло, нежный приятный запах и кожу не сушит.
9 вересня, 2017
якісне мило
1 вересня, 2017
Подобається це мило і через приємний запах і через те,що не сушить ніжну дитячу шкіру.