• Дитяча зубна паста Kids Beauty Form Active

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 852367 Закінчився
41,95 грн
  • 100 мл

Дитяча зубна паста без цукру з ароматом полуниці. Допомагає підтримувати ясна здоровими, обережно очищає зуби. За допомогою фториду попереджає виникнення карієсу та зубного нальоту. Застосування: перед початком користування пастою потрібно видалити захисну плівку (під кришкою). Рекомендується чистити зуби двічі на день. Застереження: не ковтати, діти до 6-ти років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Зберігання: тримати в сухому приміщенні при темп. від 5°С до 25°С. Склад: сорбітол, вода, гідротований діоксид кремнію, ПЕГ-32, лаурил сульфат натрію, запашка, карбоксиметилцелюлоза, сахарин натрію, діоксид титану, фторид натрію, трисодіум фосфат, Cl 73360. Містить фторид натрію 0,23% w/w (1040ppmF). Виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Паста очень нравится моей малышке, покупаем все время, хорошо чистит зубки, имеет приятный вкус.
9 грудня, 2017
Мі покупаем эту пасту, она хорошо очищает и запах приятный.
2 грудня, 2017
Хорошая паста с приятным ароматом, рекомендую!
6 листопада, 2017
Хорошая зубная паста. Ребенку понравилась.
15 жовтня, 2017
Дійсно не дорога зубна паста відмінної якості. І радості від неї в матчі просто море