• Набір зубних щіток Beauty Form Active для дітей 8-12 років

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 936423 Закінчився
39,95 грн
  • 3 шт
Ефективна зубна щітка з м’якою щетиною. Має зручну нековзку ручку. Використовувати тільки за призначенням. Міняйте вашу зубну щітку кожні три місяця. Відвідуйте дантиста кожні шість місяців. Діти до семи років мають чистити зуби під наглядом дорослих. Застереження: тримати далі від дітей! Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Склад: пластик, нейлон. Виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 лютого, 2018
Отличный набор за приемлемую цену, хорошее качество, частенько покупаю своим деткам.
9 лютого, 2018
Отличный набор за приемлемую цену, хорошее качество, частенько покупаю своим деткам.
18 грудня, 2017
Хороша якість зубних щіток, зручно чистити, нормальна ціна.
28 листопада, 2017
Удобные щеточки, покупаю деткам, хорошо чистят зубки, не трамвмируют дясна
14 листопада, 2017
Я купувала ці щіточки для себе. За дією і ефектом дуже подібні до щітки з деревним вугіллям від відомої ТМ, тільки набагато дешевші. Досить м'які, проте не занадто, зубки вичищують на 5+. Раджу!