• Ополіскувач для ротової порожнини Beauty Form Active дитячий

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 787267 Закінчився
49,95 грн
  • 500 мл
Не містить цукру, без спирту. Для дітей віком від 6-ти років. Засіб був розроблений для ретельного та дбайливого догляду за дитячими зубами та яснами. Містить фторид, завдяки якому запобігає виникнення карієсу та зубного каменя. Зміцнює зубну емаль, освіжає подих. Застосування: налити половину ковпачка ополіскувача та прополоскати ротову порожнину після чищення зубів. Застереження: не ковтати! Діти мають користуватись засобом під наглядом дорослих! Зберігання: тримати в сухому приміщенні при темп. від 0°С до 35°С. Склад: вода, сорбітол, полісорбат 20, запашка, цукралоза, цетилпірідініум хлорид, фторид натрію, 2-бромо-2-нітропропан-1, 3-діол, ментол, Cl 42051, містить фторид натрію 0,05% w/w (225ppmF). Виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?