• Зубна паста дитяча Дракоша Полуниця (1-8 років)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 377949 Закінчився
23,50 грн
  • 60 мл
Цільова аудиторія:
Дитяча зубна паста з м'якою гелефою формулою і яскравим смаком літньої полуниці. Вона м'яко доглядає дитячі ясна і перешкоджає утворенню карієсу. Формула має натуральну основу і безпечна при випадковому ковтанні. До складу входить більше 75% натуральних компонентів або таких, що мають натуральне походження. Підходить малюкам від 1 року! Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 лютого, 2018
просто паста і більш нічого..( ні ефекту,ні захисту(
10 січня, 2018
Хорошая зубная паста. Приятный аромат.
10 січня, 2018
Приятный вкус, чистка зубов происходит с удовольствием
16 грудня, 2017
Ребенку очень нравится данная паста-гель с клубничным ароматом. Хорошо пениться, имеет красочную упаковку, которая привлекает ребенка и стимулирует самому утром и вечером чистить зубки
27 листопада, 2017
Чудова зубна паста для малюків. Безпечна за випадкового проковтування!