• Зубна паста Sensodyne Pronamel Дитяча (6-12 років)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 762277 Закінчився
27,23 грн  38,90 грн
  • 50 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубна паста з фтором для щоденного використання, рекомендована для дітей віком від шести років. Розроблена, щоб захистити дитячі зуби від впливу кислотної ерозії та зміцнити емаль. Більшість постійних зубів з'являється у дітей між 6 та 13 роками життя. Саме ці зуби найбільш уразливі до дії кислот із фруктів, соків та інших напоїв, що містяться у щоденному раціоні дитини. Склад: aqua, sorbitol, hydrated silica, glycerin, peg-6, cocamidopropyl betaine, xanthan gum, aroma, sodium fluoride, sodium saccharin, sucralose, titanium dioxide, sodium hydroxide, limonene. Містить натрію фторид 0,315% w/w (1450 ppm фтору). Виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?