• Зубна щітка Aquafresh Мої молочні зубки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 108834 Закінчився
29,90 грн
  • 1 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зуби Вашої дитини - це не просто тимчасові зуби, вони дуже важливі для розвитку постійних зубів, що з'являться у майбутньому. Зубна щітка Aquafresh Мої молочні зубки для дітей віком від 3-х до 5-ти років спеціально розроблена з урахуванням потреб дітей цього віку для дбайливого чищення перших зубів: особлива форма щетинок допомагає забепечити ретельне чищення зубів, зручна ручка, щоб тримати щітку, м'які щетинки, щоб зменшити ризик травмування ясен, гнучка шийка зубної щітки допомагає зменшити тиск на ясна під час чищення. Застереження: При надмірному натисканні головка зубнох щітки може відламатись. Дітям до 6 років чистити зуби під наглядом дорослих. Не дозволяйте вашій дитині жувати щетинки або зубну щітку. Рекомендовано міняти зубну щітку кожні три місяці. Країна виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?