• Зубна щітка Aquafresh Мої перші зубки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 710456 Закінчився
29,75 грн
  • 1 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Перші зубки Вашої дитини потребують особливого догляду, адже вони дуже важливі для розвитку постійних зубів, що з'являться у майбутньому. Зубна щітка Aquafresh Мої перші зубки для дітей віком до 2-х років спеціально розроблена з урахуванням потреб дітей цього віку. Має особливий різнокольоровий дизайн, щоб заохочувати дітей до щоденного чищення зубів. М'які щетинки дбайливо очищують поверхню зубів та ясен, та допомагають зменшити ризик травмування ясен. Гнучка шийка зубної щітки допомагає зменшити тиск на ясна під час чищення. Застереження: При надмірному натисканні головка зубнох щітки може відламатись. Дітям до 6 років чистити зуби під наглядом дорослих. Не дозволяйте вашій дитині жувати щетинки або зубну щітку. Рекомендовано міняти зубну щітку кожні три місяці. Країна-виробник: Індія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 грудня, 2017
нам такую же подарили. малышу нравится чистить зубки, тяжело потом у него забрать ее)
13 вересня, 2017
щетка очень прикольная на вид и отличная в использование. малышу нравится, сам пытается чистить зубки
21 червня, 2017
зручна для малюка, адже його зубки потребують спеціального догляду
10 квітня, 2017
Зубная щётка просто супер,мало того что чистит зубки,так ещё и массажирует десна!всем рекомендую
7 квітня, 2017
Щітка дуже сподобалася, м'яка, не ранить ясна, має гарний дизайн. Малюк із задоволенням чистить зубки і масажує ясна коли лізуть нові зубчики.