• Зубна щітка Aquafresh Мої Великі зубки

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 108911 Закінчився
19,70 грн  28,15 грн
  • 1 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Перші постійні зуби не такі міцні, як здається. Емаль на дитячих зубах м'якіша та більш уразлива до пошкодження та утворення карієсу. Через те, що у дитини такого віку присутні як постійні, так і тимчасові молочні зуби, щоденне чищення потребує особливої уваги. Зубна щітка Aquafresh для дітей віком від 6 років спеціально розроблена з урахуванням потреб дітей цього віку. Щетинки різної довжини для чищення міжзубних проміжків. Зручно тримати завдяки спеціальній поверхні ручки. М'які щетинки, щоб зменшити ризик травмування ясен. Гнучка шийка зубної щітки допомагає зменшити тиск на ясна під час чищення. Застереження: При надмірному натисканні головка зубнох щітки може відламатись. Дітям до 6 років чистити зуби під наглядом дорослих. Не дозволяйте вашій дитині жувати щетинки або зубну щітку. Рекомендовано міняти зубну щітку кожні три місяці. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Хоч на щітці вказано 6+, ми такою користуємося десь з 2,5 років. Дуже зручна ручка, м'які щетинки різної довжини, що забезпечить якісне чищення.
13 вересня, 2017
Дитині подобається
11 липня, 2017
Ребенку нравится. Щетка мягкая, удобная и красивая.
17 червня, 2017
Щёточка удобна в употреблении, качество хорошее, рекомендую
10 червня, 2017
Нравится ребенку, чистим с удовольствием