• Зубна щітка дитяча з таймером Bunch Soft 3+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 836967 Закінчився
44,50 грн
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Створена спеціально для того, щоб навчити дітей правильно користуватись щіткою. Дбайливо масажує ясна і якісно очищає порожнину рота. Спосіб застосування: спочатку необхідно натиснути кнопку на ручці, після чого протягом 1 хвилини буде блимати вогник - саме такий час потрібен для ретельного очищення одного ряду зубів. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
31 січня, 2018
Нормальная щетка, идея супер!
13 грудня, 2017
Дуже розумно було створити для вибагливих дітей саме таку щітку. Вони її сприймають як іграшку із з задоволенням чистять зубки.
2 грудня, 2017
Нравится, чистим с удовольствием
20 листопада, 2017
Ребенку щетка очень понравилась. )Рекомендую!
11 жовтня, 2017
Задумка интересная, но сын пожаловался, что таймер очень неприятно мерцает перед лицом, когла зубки чистишь. Больше не будем брать.