• Зубна щітка дитяча з таймером Soft 3+

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 836960 Закінчився
44,50 грн
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Створена спеціально для того, щоб навчити дітей правильно користуватись щіткою. Дбайливо масажує ясна і якісно очищає порожнину рота. Спосіб застосування: спочатку необхідно натиснути кнопку на ручці, після чого протягом 1 хвилини буде блимати вогник - саме такий час потрібен для ретельного очищення одного ряду зубів. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 лютого, 2018
Дбайливо масажує ясна і якісно очищає порожнину рота.
21 жовтня, 2017
Вторая наша щетка с таймером, была аналогичная красная. Чистит хорошо, зубки не царапает. Но. Не засекала время, но мигает очень мало! Как бы не 30 секунд вместо 60... Успеваем трижды нажать за чистку
10 жовтня, 2017
Чудова,зручна,з нею весело чистять діти зубки
18 липня, 2017
Дочурка сама выбрала эту щетку из-за таймера. Очень интересно чистить зубки ей с таймером. Хорошая щеточка.
21 червня, 2017
класна штука, щоб навчити малюка користуватись щіточкою