• Зубна щітка Oral-B кідс 2-4 роки софт

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 275483 Закінчився
19,00 грн
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Зубна щітка розроблена спеціально для дітей від 2 до 4 років і BPаховує всі потреби даного віку. Маючи м’яку ступінь жорсткості, вона забезпечує делікатну, ретельну і безпечну чистку зубів. Щітка має м’які щетинки, що захвачують достатню площу зубів під час чищення і м’яко масажують ясна, захищаючи їх від пошкоджень. Спеціальні щетинки Power Tip забезпечують чистку важкодоступних задніх зубів. Завдяки ергономічній ручці щітка зручно розташовується в маленькій долоньці і не вислизає в процесі чищення. Унікальні блакитні щетинки Indicator, повідомляють про те, що пора замінити щітку, коли наполовину знебарвляться. Оригінальний і привабливий дитячий дизайн перетворять чищення зубів на веселе та захоплююче заняття. Спосіб застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно обережно масажуючи ясна. Порожнина рота обполоснути невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд. Склад: нейлон, пластик. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Хорошее качество. Удобная в использовании.
8 грудня, 2017
Отличная качественная зубная щетка, жесткость средняя
5 вересня, 2017
Брала детям такие щеточки, хорошие, средней жесткости. Но пингвинчики нам больше нравятся!
8 липня, 2017
Улюблена щітка донечки!
6 липня, 2017
Маленька, красивенькая, мягкая и очень удобная для детской ручки