• Зубна щітка Oral-B стейджез кідс 5-7 років

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 275140 Закінчився
27,93 грн  39,90 грн
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Зубна щітка розроблена спеціально для дітей від 5 до 7 років і BPаховує всі потреби даного віку. Головка зубної щітки має м’яке покриття, щоб допомогти захистити ніжні ясна дитини. Щітка спроектована так, щоб запезпечити ефективне чищення усіх зубів, в тому числі і задніх (корінних). Стабілізатор ручки допомагає щітці зберігати стійке горизонтальне положення для зручного використання. Оригінальний і привабливий дитячий дизайн перетворять чищення зубів на веселе та захоплююче заняття. Застосування: невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно обережно масажуючи ясна. Порожнину рота прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд. Склад: нейлон, пластик. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?