• Зубна щітка R.O.C.S. Baby для дітей від 0 до 3 років екстрам'яка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 876678 Закінчився
48,95 грн
Купити
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Зубні щітки:
Зубна щітка R.O.C.S. Baby для дітей від 0 до 3 років з екстрам'якою щетиною з унікальним потрійним поліруванням кінчиків не пошкоджує ніжні ясна та тендітну емаль зубів малюка. Кількість щетинок у пучку збільшено в 1,5 рази для ефективної чистки зубів. Особлива форма щетини з унікальним трикутним перетином утворює 3 очищувальних ребра, підвищує ефективність чищення поверхні зубів. Щітка сприяє делікатному масажу ясен, якісно та м'яко видаляє зубний наліт і очищує проміжки між зубами. Ручка-кусалка зубної щітки R.O.C.S. Baby виконана із високоякісного безпечного пластика ПЕТ. Структура пластику та його однорідність зменшують можливість затримки бактерій на поверхні зубної щітки R.O.C.S. Baby. Зубна щітка має широку ручку, зручну у використанні як малюкові, так і батькам. Форма ручки перешкоджає глибокому проникненню щітки в порожнину рота дитини та дозволяє уникнути надлишкового тиску на зуби та ясна малюка під час чищення і не пошкоджує ясна та незрілу емаль зубів. Країна виробник: Росія.
У віці від 0 до 3 років зуби дитини повинні чистити батьки, дотримуючись правильної техніки чищення зубів. Застереження: використовувати за призначенням. Застосовувати під наглядом дорослих.
Склад: щетина - поліамідна нитка, ручка - РЕТ.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
1 жовтня, 2017
Купили зубну щітку за порадою стоматолога. Дійсно виявилась дуже ніжна для десен й зубок. Зручно тримати у руках й дорослому й дитині. Яскрава. Тільки згодом потрохи лізе ворс, але то зовсім непомітно