• Зубна щітка R.O.C.S. Kids для дітей від 3 до 7 років екстра м'яка

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1026352 Закінчився
44,10 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Зубні щітки:
Зубна щітка для дітей R.O.C.S. Kids екстра м'яка розроблена за участю провідних дитячих стоматологів. Вона забезпечує максимально якісний і безпечний процес чищення зубів. До переваг зубної щітки R.O.C.S. Kids можна віднести екстра м'які щетинки з особливим унікальним трикутним перетином, які делікатно масажують ясна, м'яко очищують наліт з зубів і проникають навіть у важкодоступні міжзубні проміжки (кількість щетинок в пучку збільшено в 1,5 рази для ефективної чистки зубів), а також ручку зручної форми, зроблену з високоякісного пластику, структура якого мінімізує ризик накопичення бактерій. Ручка виконана у вигляді чарівної палички, перетворить чистку зубів в захопливу гру. Країна виробник: Росія.
Невелику кількість зубної пасти нанести на зубну щітку. Чистити зуби круговими рухами, одночасно акуратно масажуючи ясна. Ротову порожнину прополоскати невеликою кількістю води, затримуючи її на 20-30 секунд.
Склад: щетина - поліамідна нитка, ручка - РЕТ.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
20 лютого, 2018
Дбайливо масажує ясна і якісно очищає порожнину рота.