• Зубна щітка Tynex DuPont Premium Bristles kids soft

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1053169 Закінчився
24,50 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Яскрава зубна щітка допоможе дітям призвичаїтись до чищення зубів, зменшить загрозу появи карієсу та зубного каменю. М'які щетинки з легкістю чистять важкодоступні місця. Застосування: використовувати за призначенням. Застереження: не є іграшкою! Змінюйте зубну щітку кожні 3 місяця. Відвідуйте дантиста кожні 6 місяців. Особливих рекомендацій щодо зберігання немає. Тримати в сухому прохолодному місці. Діти мають користуватись щіткою тільки під наглядом дорослих! Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?