• Зубні дитячі щітки Beauty Form Active

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1022215 Закінчився
36,95 грн
Купити
  • 2 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Зубні щітки Beauty Form Active розроблені для дітей віком від 3 до 6 років. Яскраві щітки допоможуть малюкам привчитися до регулярного чищення зубів, що зменшує загрозу появи карієсу чи зубного каменю. М’які щетинки ефективно й бережно видаляють зубний наліт. Склад: пластик, нейлон. Країна-виробник: Великобританія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
Добра перша щіточка. Не жостка і дитину зацікавлює.
21 січня, 2018
симпатичные, ребенок чистит зубы с желанием)
24 липня, 2017
Донечці сподобались! Чистить зубки із задоволенням! Щітка м'яка, щетинки на кінчиках потонщенні для кращого чищення! Зайчики резинові, зручно тримати в руці! Тепер чищення зубів - ніби весела гра)))
23 травня, 2017
Донечка дцже любить своїх зайчиків! Чистить зубки із задоволенням! Зубні щітки не жорсткі.
22 квітня, 2017
Дитина в захваті від дизайну щіток.Тепер кожен ранок починаеться з зайчиків))