• Гель-піна для купання Ziaja Бульбашки коли

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 933210 Закінчився
77,25 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 500 мл
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Шипуча кола, яку так люблять дітлахи тепер дивує своїми пахощами і під час водних процедур. Kids Bubble Cola від Ziaja - це м'яке очищення шкіри дитини і надійний захист від втрати вологи і подразнення після купання. Галь-піна розроблена спеціально для дитячої шкіри, на основі натуральних компонентів, що не порушують на рН шкіри малюка. Яскраві та веселі аромати коли у поєднанні із м'яким дбайливим доглядом для шкіри - купання із Ziaja Kids Bubble Cola. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 грудня, 2017
Пользуемся всей семьёй, мы довольны: гель хорошо пениться, имеет ярко выраженный аромат колы (и цвет тоже), кожу не пересушивает, к тому же большой объем - надолго хватает и не надоедает!
8 жовтня, 2017
Очень приятный шампунь, мыла и деткам волосы, и сама использовала на свои длинные волосы - результат порадовал. Один из лучших шампуней для детей.
5 жовтня, 2017
Признаюсь честно, что сам люблю купаться с ней.
23 вересня, 2017
Від цієї піни діти в захваті, запах чудовий, і дуже добре піниться.
20 червня, 2017
Все круто! Але будьте обережні - діти можуть спробувати такий гель на смак... Аромат коли дуже оманливий...