• Мило рідке Lucky Day Baby дитяче нейтральне

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1081582 Закінчився
26,50 грн
Купити
  • 300 мл
Формат продукту:
Спеціалізація:
Засіб для шкіри:
Цільова аудиторія:
Дитяче рідке мило, збагачене екстрактами ромашки та подорожника, дбайливо очищує шкіру від забруднень і пом'якшує шкіру. Гліцерин надає зволожуючий ефект. Для використання нанесіть на вологу шкіру, помассажуйте, змийте водою. Застереження: тільки для зовнішнього застосування. Склад: вода очищена, лауретсульфат натрію, лауретсульфосукцинат динатрію, хлорид натрію, кокамідопропил бетаїн, ПЕГ-4 рапсовий амід, гліцерин, ПЕГ-7 гліцерил кокоат, ПЕГ-40 гідрогенізована рицинова олія; ПЕГ/ППГ-120/10-триметилолпропан, триолеат/лаурет-2; полікватерніум-7, парфумерна композиція, алантоїн, метилхлороізотіазолінон, метилізотіазолінон; олія оливкова гідрогенізована, екстракт ромашки, екстракт подорожнику, гідроксиетил сечовина, лимонна кислота, ЕДТА. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 лютого, 2017
Мыло хорошее, достаточно густое. Хорошо мылится. Чувствуется легкий запах.