• Присипка дитяча Babydream

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 125942 Закінчився
54,95 грн
  • 100 г
Присипка запобігає виникненню подразнень на ніжній шкірі Вашого малюка. Зроблена на основі чистого мінерального тальку з оливковою олією та алантоїном. Не містить барвників та консервантів. Застосування: при сповиванні, а також після купання нанести на шкіру малюка тонким шаром. Склад: тальк, оксид цинку, оливкова олія, алантоїн, запашка. Застереження: уникати безпосереднього контакту з очима. Зберігання: тримати в сухому приміщенні при t від +0°С до +25°С. Країна-виробник: Німеччина

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Хорший бюджетный вариант .
9 лютого, 2018
Швидко знімає опрілості та запалення з дитячої шкіри, рекомендую.
23 січня, 2018
.Очень хорошая присыпка, хотя можно и наш аналог найти не хуже
22 січня, 2018
Присипка дитяча Babydream не знаю, що може бути краще!!!
9 січня, 2018
Присипка дитяча Babydream